جدیدترین مدل های نرده چوبی و پله چوبی - خانه زیبا

مدل نرده چوبی

نرده چوبی و پله چوبی در مدل های مختلف و متنوعی تولید شده اند که انتخاب آن ها به سبک معماری ساختمان ها، موارد استفاده از آن ها، سلیقه افراد، توان مالی و .... بستگی دارد. از مدل های جدید می توان به نرده چوبی و پله چوبی گرد و ... اشاره کرد.

طرح های جدید نرده چوبی و پله چوبی 

پله یکی از اجزا ساختمان می باشد که برای اتصال دو طبقه به یکدیگر و یا اتصال یک طبقه به نیم طبقه استفاده می شود. راه پله ها در حقیقت راه های اتصالی می باشند. پله ها نیاز به نرده دارند. نرده چوبی و پله چوبی در طراحی داخلی ساختمان ها به شدت تاثیرگذار می باشد. نرده ها انواع مختلفی دارند که می توان به نرده تراس، نرده راه پله، نرده باغچه و ... اشاره کرد که هر کدام از متریال های مختلفی تهیه و تولید شده اند و ویژگی های منحصر به فردی دارند. نرده چوبی، نرده آهنی، نرده شیشه ای و ... از انواع نرده ها می باشند که موارد مصرف متنوعی دارند. پله ها مانند نرده ها نیز از متریال های گوناگون تولید می شوند که می توان به راه پله های شیشه ای، راه پله های بتنی، راه پله های چوبی و ... اشاره کرد. در اینجا قصد داریم به بررسی نرده چوبی و پله چوبی بپردازیم، همچنین عوامل موثر در قیمت آن را بیان کنیم. 

مدل های جدید نرده چوبی و پله چوبی برای ساختمان ها : 

نرده چوبی و پله چوبی در مدل های مختلف و متنوعی تولید شده اند که انتخاب آن ها به سبک معماری ساختمان ها، موارد استفاده از آن ها، سلیقه افراد، توان مالی و .... بستگی دارد. از مدل های جدید می توان به نرده چوبی و پله چوبی گرد، پله های بتنی گرد چوبی، نرده چوبی و پله چوبی متشکل از متریال چوب و شیشه، نرده ها و پله های متشکل از چوب و آهن و .... اشاره کرد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. 

نرده چوبی و پله چوبی گرد : 

یکی از مدل های جدید که امروزه مورد استقبال اکثر افراد قرار گرفته است، نرده ها و پله های چوبی گرد می باشد. از این نوع پله ها و نرده ها عموما برای پله های دوبلکس مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر می باشد که نرده چوبی و پله چوبی گرد فضای زیادی را اشغال می کنند، در نتیجه از این نوع مدل پله ها برای ساختمان ها و یا منازلی با متراژ زیاد گزینه مناسبی می باشد.

نرده چوبی و پله چوبی متشکل از شیشه : 

از دیگر طرح ها و یا مدل های جدید نرده ها و پله های چوبی می توان به نرده های تولید شده با استفاده از شیشه و چوب اشاره کرد. در این نوع مدل از پله ها و نرده، پله ها از متریال چوب تولید شده اند. در ساخت نرده ها علاوه بر چوب از شیشه نیز استفاده شده است. شیشه های موجود در این نوع نرده ها از استحکام کافی و لازم برخوردار می باشند. لازم به ذکر می باشد که رنگ و نوع چوب های به کار رفته در ساخت پله و نرده ها یکسان می باشند. 

نرده چوبی و پله چوبی متشکل از فلز : 

از طرح های جدید نرده ها و پله های چوبی می توان به نرده های چوبی اشاره کرد که در ساخت آن ها علاوه بر چوب از فلز استفاده شده است. چوب های استفاده شده علاوه بر کیفیت فوق العاده ای که دارند از استحکام لازم برخوردار می باشند. برای ساخت پایه های نرده عموما از فلز های مختلف استفاده می شود. پایه های این نوع نرده ها ممکن است فرفورژه باشند. 

قیمت نرده چوبی و پله چوبی : 

عوامل مختلفی در قیمت نهایی نرده چوبی و پله چوبی موثر می باشد که می توان به طرح آن ها، متراژ نرده ها و یا پله ها، نوع چوب استفاده شده در آن ها و .... اشاره کرد. هر قدر کیفیت نرده چوبی و پله چوبی بالاتر باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت. 

1

مطالب مرتبط

 

نظرات

اولین کسی باشید که نظر ارسال میکند
مهمان
شنبه, 06 آذر 1400

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://khane-ziba.com/