نرده چوبی و جدید ترین مدل راه پله دوبلکس - خانه زیبا

 جدید ترین مدل نرده چوبی و راه پله دوبلکس

راه پله های شیشه ای عموما از چند لایه شیشه و یا لمینت تولید شده اند. این نوع پله ها می توانند در رنگ های مختلف و ضخامت های گوناگون تولید شوند. نرده چوبی نیز برای این نوع پله ها مورد استفاده قرار می گیرد. راه پله های شیشه ای با انواع سبک های معماری و دکوراسیون داخلی ساختمان ها سازگاری دارد 

راه پله و نرده چوبی : 

راه پله یکی از قسمت های اصلی هر ساختمان می باشد که بر اساس استاندارد های لازم و همچنین اندازه و ابعاد مناسب طراحی و ساخته می شوند. راه پله ها راه های ارتباطی بین قسمت های مختلف ساختمان می باشند که در اندازه های مختلف و همچنین انواع متنوع ساخته می شوند. راه پله ها، به نرده احتیاج دارند. از انواع نرده های پله می توان به نرده چوبی، آهنی، شیشه ای و ... اشاره کرد. راه پله ها عموما از جنس سنگ، ماسه و سیمان نمی باشند. امروزه راه پله ها با متریال های مختلف ساخته می شوند که می توان به راه پله های شیشه ای، راه پله های چوبی، راه پله های فلزی و ... اشاره کرد. در اینجا قصد داریم به معرفی جدید ترین مدل های راه پله دوبلکس بپردازیم، همچنین مزیت ها و معایب هر کدام را بیان کنیم. 

جدید ترین مدل راه پله دوبلکس برای خانه های مدرن : 

پله های دوبلکس ، پله هایی می باشند که فضای زیادی از ساختمان را اشغال می کنند. به عبارت دیگر مساحت زیادی از ساختمان، منزل و یا محل کار را تحت پوشش قرار می دهند. پله های دوبلکس، باعث اتصال دو طبقه به هم و یا اتصال یک طبقه به نیم طبقه می شوند، در نتیجه محل رفت و آمد می باشند. وجود نرده برای چنین پله هایی بسیار ضروری و مهم می باشد. در انتخاب نرده پله برای پله های دوبلکس باید دقت نظر بسیار بالایی به خرج داد، زیرا به شدت در دکوراسیون داخلی منزل و ساختمان تاثیر گذار می باشند. راه پله های دوبلکس از جنس های مختلف چون سنگ، سیمان، چوب، فلز، شیشه و .... تولید می شوند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند.  

راه پله دوبلکس چوبی : 

راه پله های دوبلکس چوبی یکی از جدید ترین مدل راه پله دوبلکس می باشد که مورد استقبال اکثر افراد قرار گرفته است. راه پله های تولید شده با استفاده از چوب تنوع بسیار زیادی دارد. تنوع راه پله های چوبی عموما مربوط به نوع چوب مصرفی در تولید راه پله ها، مدل پله ها، ضخامت آن، رنگ پله ها و .... می باشد که انتخاب آن ها به نوع و یا سبک معماری ساختمان، سلیقه، توان مالی افراد و .... بستگی دارد. برای راه پله های دوبلکس چوبی می توان از انواع نرده ها استفاده کرد. به عنوان مثال می توان از نرده چوبی، نرده شیشه ای و ... استفاده کرد. لازم به ذکر می باشد که راه پله های چوبی و همچنین نرده چوبی مصرفی می توانند به صورت گرد و یا منحنی ساخته شوند، همچنین می توان از آن ها برای نرده هایی با خطوط شکسته استفاده کرد.  

راه پله دوبلکس شیشه ای :

یکی دیگر از راه پله های دوبلکس مدرن، راه پله های شیشه ای می باشند. عده ای بر این باور هستند که راه پله های شیشه ای از استحکام کافی برخوردار نمی باشند. اما لازم به ذکر است که راه پله های شیشه ای مانند پله های چوبی و پله های بتنی از استحکام لازم و کافی برخوردار می باشند. راه پله های شیشه ای عموما از چند لایه شیشه و یا لمینت تولید شده اند. این نوع پله ها می توانند در رنگ های مختلف و ضخامت های گوناگون تولید شوند. نرده چوبی نیز برای این نوع پله ها مورد استفاده قرار می گیرد. راه پله های شیشه ای با انواع سبک های معماری و دکوراسیون داخلی ساختمان ها سازگاری دارد. 

راه پله های فلزی : 

راه پله های فلزی از دیگر راه پله هایی می باشند که امروزه در طرح های گوناگون تولید شده اند و به عنوان جدید ترین مدل های راه پله دوبلکس برای خانه های مدرن به حساب می آید. از انواع نرده ها به ویژه نرده چوبی می توان برای این نوع پله ها استفاده کرد. 

1

مطالب مرتبط

 

نظرات

اولین کسی باشید که نظر ارسال میکند
مهمان
پنج شنبه, 01 مهر 1400

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://khane-ziba.com/