تفاوت نرده طرح چوب با نرده چوبی - خانه زیبا

narde-choobi-narde-tarhe-choob

نرده های چوبی یکی از بهترین و پر طرفدار ترین نرده ها برای پله های مارپیچ، راه پله ها و بالکن ها و نمای بیرونی فضاهای دوبلکس می باشند. اما از آنجا که نرده چوبی علاوه بر قیمت بالا و هزینه گزافی که بر روی دست خریدار می گذارد، به مرور تحت شرایط آب و هوایی فرسوده شده و نیاز به مراقبت ویژه ای دارد. نرده های طرح چوب با مواد بسیار با دوام، علاوه بر زیبایی نرده های چوبی، قیمت مناسبی هم دارند و می توان آنها را در انواع و اقسام مدل ها و طرح ها و نقش های زیبا تولید کرد. شرکت خانه زیبا به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان نرده طرح چوب در ایران افتخار دارد خدمات طراحی و اجرای نرده راه پله ساختمان شما را به عهده بگیرد.
 

نرده طرح چوب چیست؟

پیش از اینکه به تفاوت بین نرده طرح چوب و نرده چوبی بپردازیم. در ابندا باید بدانیم نرده طرح چوب چیست؟ حتما برای شما هم پیش آمد که وارد خانه ای شوید و از دیدن نرده های چوبی زیبای آن خانه لذت ببرید، ولی پس از پرس و جو درباره این نرده در کمال تعجب و ناباوری متوجه شوید که این نرده ها از جنس چوب نیستند، و تنها طرح چوب هستند،  معمولا جنس نرده طرح چوب را از  نوعی پلیمر به نام  ABS، ساخته شده است.

 

انواع رنگ طرح های نرده طرح چوب

یکی از معروفترین نرده های طرح چوب، آلومینیوم طرح چوب است که دارای مدل ها و رنگ های متنوع بسیاری است. به طور مثال: نرده طرح چوب گردویی 2 .نرده طرح چوب بلوطی 3.نرده طرح چوب طلایی 4.نرده طرح چوب مشکی 5.نرده طرح چوب سفید 6.نرده طرح چوب فندقی7 .نرده طرح چوب کائوچو 8.نرده طرح چوب مسی

 

تفاوت نرده طرح چوب با نرده چوبی

نرده طرح چوب معمولا ساخته شده از پلیمری به نام ABS است که به دلیل فلزی بودن دارای مقاومت زیادی است و به طبع جنس فلز از مقاومت بیشتری برخوردار است. اما دقت کنید که زیبایی نرده چوبی با نرده طرح چوب قابل مقایسه نیست. به هر حال عنصر چوب به دلیل دارا بودن طبع گرم و انرژی خاص و مثبتی که از خود ساطع می کند، همواره بیشتر مورد توجه خریداران واقع می شود. اگر قیمت محور نیستید وتفاوت قیمت نرده طرح چوب با نرده جوبی برایتان مطرح نیست، استفاده از نرده چوبی را به دلیل زیبایی به شما توصیه می کنیم.

 

قیمت نرده چوبی

نرده چوبی به دلیل استفاده از عنصر چوب بنا بر متراژ، مساحت و مدل طرح درخواستی مشتری، قیمت محاسبه و به  مشتری اعلام می شود.

 

قیمت نرده طرح چوب

برای محاسبه قیمت براساس ارتفاع و متراژ قیمت نرده افزایش پیدا می کند که این نحوه محاسبه برای تمام نرده ها می باشد. اما دیگر عاملی که بر قیمت نرده طرح چوب اثر می گذارد رنگ آن می باشد. مسلما به خاطر پرطرفدار بودن رنگ طرح چوب و طلایی، قیمت این مدل نرده طرح چوب گران تر می باشد.

در وحله اول، پیشنهاد کارشناسان خانه زیبا، برای شما نرده چوبی می باشد. در صورتی که توان تهیه نرده چوبی را ندارید،می توانید نرده طرح چوب را جایگزین این مدل نرده کنید.

2

مطالب مرتبط

 

نظرات

اولین کسی باشید که نظر ارسال میکند
مهمان
پنج شنبه, 01 مهر 1400

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://khane-ziba.com/