نرده طرح چوب - خرید نرده چوبی - خانه زیبا

نرده طرح چوب - خرید نرده چوبی

نرده های چوبی زیبایی خاص خود را دارند و چشم افراد مشکل پسند و دوستار طبیعت و دکورهای کلاسیک را نوازش می دهند. امروزه نرده های طرح چوب و یا چوب مصنوعی با خواص منحصر به فرد خود جایگزین نرده های چوبی شده و دکوراسیون ساختمان ها را کلاسیک و بسیار شیک و منحصر به فرد می کنند. نرده های تولید شده توسط چوب مصنوعی دارای خواصی از جمله ضد حشره و ضد رطوبت بودن هستند و از نظر زمان تولید  بسیار معقول تر از چوب بوده و از نظر قیمت حدودا یک هفتم معادل چوبی خود می باشند. مجموعه خانه زیبا به عنوان یکی از پیشتازان هنر دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان افتخار دارد تا شما را به دیدن گالری تصاویر نمونه مدل های نرده های طرح چوب و نمونه پروژه های انجام شده دعوت کند.

نرده های طرح چوب،معمولا از جنس پلیمرABS، ساخته می شود. بعضا در برخی موارد به دلیل تغییر رنگ، و احتمال خوردگی در نرده های چوبی، جایگزینی بهتر از نرده طرحچوب وحود ندارد. معمولا نرده طرح چوب در مکان هایی مانند تراس، پنجره، راه پله های مسکونی و تجاری به دلیل تردد زیاد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. در برخی از موارد، با ترکیب نرده طرح چوب با عنصر  شیشه می توان ترکیب خوبی ایجاد کرد.

 

نرده پلیمری طرح چوب

اگر بخواهیم به مزایای استفاده از نرده پلیمری طرح چوب بپردازیم ، باید به این نکنه توجه کنیم که مقاومت در برابر هر گونه فرسایش و رطوبت، داشتن تنوع در انتخاب رنگ، وزن پایین و قیمت ارزان از مهم ترین ویژگی های نرده پلیمری به شمار می رود. این مدل نرده ها بیشتر د رنمای بیرون ساختمان مانند تراس کاربرد دارد که دلیل عمده آن هم مقاومت این مدل در برابر سرما، بارش باران و برف است.

 

تفاوت نرده چوبی با نرده طرح چوب

افرادی که به دنبال عناصر گرم هستند و معمولا در دکوراسیون منزل، ویلا و یا مکان های دیگر از عناصر چوبی  یا گرم بهر ه می گیرند صد درد صد از طرفداران اسنفاده از نرده چوبی یا راه پله چوبی به شمار می روند. در سایت خانه زیبا در مقاله تفاوت نرده چوبی با نرده طرح چوب به اختصار به تفاوت این دوعنصر چرداخته ایم.

 

نرده طرح چوب باغچه

یکی دیگر از کاربردهای نرده طرح چوب، ایجاد حصار مناسب دور باغچه می باشد. به جرات می توان گفت  شاید بهترین مورد استفاده از نرده های طرح چوب فضای بیرونی ساختمان مانند باغچه و تراس می باشند، به دیلیل آسیب پذیری نرده چوبی، استفاده از آن در فضای بیرون ساختمان توصیه نمی شود.

 

قیمت نرده طرح جوب

شاید پس از تصمیم گیری در مورد ساخت نرده طرح چوب، و پس از اینکه  تصمیم نهایی خود را گرفتیم به عنوان مهم ترین سوال برایمان این باشد که: قیمت نرده طرح چوب چقدر است؟ ؟ یا اصلا بر چه اساسی قیمت نرده طرح چوب را محاسبه می کنند؟ قیمت نرده طرح چوب نسبت به نرده چوبی بسیار ارزان تر است، در واقع برای محاسبه قیمت نرده طرح چوب، ارتفاع و متراژ بسیار مهم و تاثیر گدار است . توجه داشته باشید که رنگ طرح چوب و طلایی به دلیل پرطرفدار بودن قیمت بالاتری نسبت به بقیه مدلها دارند.

2

مطالب مرتبط

 

نظرات

اولین کسی باشید که نظر ارسال میکند
مهمان
پنج شنبه, 01 مهر 1400

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://khane-ziba.com/