نرده چوبی مارپیچ - نرده گرد چوبی

نرده چوبی مارپیچ

  در خانه هایی با متراژ بالا، معمولا پله ها به عنوان پل ارتباطی بین طبقات، به شمار می رود. در این میان نرده چوبی مارپیچ، می تواند زیبایی فضای اخلی شمارا دو چندان کند. در خانه هایی با متراژ بالا، معمولا پله ها به عنوان پل ارتباطی بین طبقات، به شمار می رود. در این میان نرده چوبی مارپیچ، می تواند زیبایی فضای اخلی شمارا دو چندان کند.

نرده چوبی مارپیچ

همیشه ساخته هایی با طراحی پیچ در پیچ پر رمز وراز بوده، و ذهن بیننده را درگیر علامت سوال می کند.این مدل نرده چوبی، به دلیل موقعیت قرار گیری و طراحی منحصر بفردی که دارد معمولا در مکان هایی با ظرفیت محدود، مورد استفاده قرار می گیرد. نرده چوبی مارپیچ، اگر در کنار پله چوبی قرار بگیرد، بدلیل ترکیب دو عنصر گرم، می تواند بسیار دلنشین و چشم نواز باشد. دربرخی موارد، نرده چوبی مارپیچ را با شیشه ترکیب می کنند.

نرده چوبی منبت مارپیچ 

نرده چوبی به تنهایی می تواند بسیار زیبا،ساده و شیک باشد. حال اگر نقش و نگار های زیبا روی آن منبت کاری شده باشد ، به زیبایی نرده چوبی مارپیچ می افزاید و می تواند ترکیبی بسیار زیبا و خارق العاده خلق کند. نقش نرده چوبی در دکوراسیون داخلی بسیار پر رنگ است.

 

اجرای نرده چوبی مارپیچ

اولین قدم برای ساخت و سفارش نرده چوبی مارپیچ، محاسبه و اندازه گیری ارتفاع کف تا کف پله بالا می باشد. پس از محاسبه و اندازه گیری دقیق، نوبت انتخاب متریال مناسب برای ساخت این مدل نرده می باشد. باید انتخاب کنید که چوب مناسب برای ساخت نرده چوبی مارپیچ، بسته به دوام و قیمت کدام است؟ انجام این مراحل باید تحت نظر کارشناس یا سازنده خبره انجام شود، چرا که اجرای نرده چوبی مارپیچ در تخصص افراد معمولی نیست و حتما باید با مشاوره کارشناسان مربوطه انجام شود. می توانید با کارشناسان خانه زیبا  در این مورد مشورت کنید. همواره تلاش کنید حتی به قیمت بالاتر از صفر تا صد ساخت راه پله گرد و نرده چوبی مارپیچ خود را به یک شرکت واگذار کنید. در برخی موارد، دیده شده که همکاران ما بدلیل نداشتن تخصص کافی، در پایان پروژه ای بی کیفیت و بسیار ناکارآمد تحویل کارفرما می دهند. پس حتما در انتخاب شرکت مناسب جهت اجرای پله چوبی نهایت دقت را داته باشید. اولین قدم برای ساخت و سفارش نرده چوبی مارپیچ،محاسبه و اندازه گیری ارتفاع کف تا کف پله بالا می باشد. پس از محاسبه و اندازه گیری دقیق، نوبت انتخاب متریال مناسب برای ساخت این مدل نرده می باشد. باید انتخاب کنید که چوب مناسب برای ساخت نرده چوبی مارپیچ، بسته به دوام و قیمت کدام است؟ انجام این مراحل باید تحت نظر کارشناس یا سازنده خبره انجام شود، چرا که اجرای نرده چوبی مارپیچ در تخصص افراد معمولی نیست و حتما باید با مشاوره کارشناسان مربوطه انجام شود. می توانید با کارشناسان خانه زیبا د ر این مورد مشورت کنید. همواره تلاش کنید حتی به قیمت بالاتر از صفر تا صد ساخت راه پله گرد و نرده چوبی مارپیچ خود را به یک شرکت واگذار کنید. در برخی موارد، دیده شده که همکاران ما بدلیل نداشتن تخصص کافی، در پایان پروژه ای بی کیفیت و بسیار ناکارآمد تحویل کارفرما می دهند. پس حتما در انتخاب شرکت مناسب جهت اجرای پله چوبی نهایت دقت را داته باشید.

تفاوت نرده چوبی مارپیچ با نرده چوبی ساده

نرده چوبی ساده معمولا برای پله های چوبی ساده کاربرد دارد. به طور مثال اگر طراحی راه پله شما به گونه ای است که بسیار ساده اصطلاحا پله مستقیم یا نهایتا به شکل ال، می باشد، می توانید از نرده چوبی ساده استفاده کنید، در غیر این صورت اگر طراحی راه پله شما، به شکل مارپیچ است، نصب نرده چوبی ساده امکان پذیر نیست و حتما باید از نرده چوبی مارپیچ استفاده شود . که در این میان نرده چوبی مارپیچ خود به شکل ساده یا منبت کاری بسته به سلیقه مشتری به بازار عرضه می شود.

نرده چوبی پله گرد 

اگر طراحی پله های شما به گونه ایست که حالت گرد دارند، چاره ای جز استفاده از نرده چوبی مارپیچ به منظور حفظ نکات ایمنی برای شما وجود ندارد. لازم به ذکر است، طراحی پله های گرد معمولا در فضایی با متراژ کم و به ماهرانه ترین شیوه ممکن صورت می گیرد.

2

مطالب مرتبط

 

نظرات

اولین کسی باشید که نظر ارسال میکند
مهمان
دوشنبه, 04 بهمن 1400

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://khane-ziba.com/