نرده چوبی تراس- انواع نرده چوبی تراس - خانه زیبا

narde-choobi-teras

ایده هایی برای زیبایی تراس شما

معمولا تراس ها از نمای خارجی هر ساختمان به شمار می روند که می توانند هم برای شما، هم برای افراد رهگذر چشم نواز و زیبا باشد. ممکن است تراس یا بالکن شما دارای فضایی کوچک باشد که در این صورت مدل های انتخابی برای این تراس ها ممکن است از محدودیت بیشتری نسبت به تراس های بزرگ برخوردار باشند. استفاده از نرده های سنگ یا فلز می تواند تراس شما را زیبا کند. ولی اگر بدنبال انتخاب خاص برای زیبایی فضای تراس خود هستید، قطعا انتخاب درست برای شما نرده چوبی می باشد. شما می توانید به راحتی یک تراس ساده و خسته کننده را به یک فضای نشیمن مدرن و راحت تبدیل کنید.

 

نرده چوبی استاندارد

نرده چوبی 2 × 2 استاندارد نوعی نرده است که اغلب برای نرده تراس انتخاب می شود که مطمئنا دلیل خوبی برای این انتخاب وجود دارد. نرده چوبی یک گزینه ارزان قیمت بوده و با وجود اینکه نرده ای مدرن و برازنده می باشد، با نصب در تراس خانه شما به آن ظاهری روستیک می بخشد. اما فراموش نکنید که نرده چوبی پس از مدتی باید تعمیر یا عوض شود.


نرده چوبی  مسطح یا صاف

یکی از پرمخاطب ترین نرده های تراس،نرده مسطح یا صاف می باشد .همانطور که از نام آن پیداست، لبه ی بالایی نرده به صورت صاف طراحی شده است. این نرده ها برای طراحی فضای بیرون به سبک مدرن مناسب می باشند زیرا تداعی کننده ی سبک مینیمال می باشند.

 

نرده چوبی حصار پرچینی:

یکی از پرطرفدار ترین سبک حصار، حصار پرچینی است که دارای ارتفاع بلند و کوتاه است که بسته به سلیقه مشتری طراحی و ساخته می شود. این مدل نرده با ارتفاع کوتاه معمولا بیشتر جنبه ی تزئینی دارند. اما حصارهای چوبی با ارتفاع بلندتر می تواند تا حد زیادی به عنوان محافظ نیز باشد.

 

نرده چوبی حریم خصوصی:

حصار های حریم خصوصی در فرم های مختلفی طراحی می شوند. اکثر آن ها به طور کامل محوطه را از دید خارج می کنند.  آنها معمولا ارتفاع زیادی دارند. بیشترین کاربرد این نوع فنس ها در ایران، به عنوان نرده روف گاردن یا نرده تراس می باشد.

 

نرده PVC و وینیل

این مدل نرده معمولا جایگزین نرده های چوبی هستند. اما رنگ های آنها کمی محدود است، رنگ سفید شایع ترین رنگ برای چنین نرده هایی می باشد. طرح های موجود نرده های PVC و وینیل همانند نرده های چوبی هستند، اما نرده وینیل تغییر شکل نمی دهند و نیازی به رنگ آمیزی مجدد و آب بندی ندارد. این نوع نرده برای داشتن ظاهری تمیز باید به طور مرتب تمیز شود.

 

به طور کل برای داشتن نرده های زیبا و مدرن، به عنوان نرده تراس و بالکن، نرده چوبی راه پله و نرده چوبی باغچه، طراحان این حوزه راه و مسافت طولانی را طی کرده اند و در حال حاضر این صنعت دارای تنوع و رشد سریعی بوده است. به طور کلی اگر دنبال زیبایی چشمگیر و از همه مهم تر ایجاد وجه تمایز در منزل، باغچه و ویلای خود هستید، اتفاده از ین سبک نرده به شدت توصیه می شود.

2

مطالب مرتبط

 

نظرات

اولین کسی باشید که نظر ارسال میکند
مهمان
پنج شنبه, 01 مهر 1400

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://khane-ziba.com/