نقش نرده چوبی در زیبایی خانه - خانه زیبا

نقش نرده چوبی در زیبایی خانه

راه پله ها از زمان کودکی محل هیجان انگیز و جذاب هر خانه محسوب می شد. به عبارتی از کودکی هنگام بازی گاها همه ما از شیطنت در پله ها و لم دادن در فضای راه پله تا قایم شدن پشت فضای راه پله خاطرات زیادی در ذهنمان نقش بسته است. راه پله می تواند به عنوان یکی از عناصر مهم زیبایی در هر خانه، خودنمایی کند. زیبایی یک راه پله بر اساس جنبه های مختلف تعریف می شود. طرح کلی راه پله بسیار حائز اهمیت است اما آنچه که آن را برجسته تر نشان می دهد نرده آن است. در طول زمان نرده راه پله از یک عنصر بسیار ساده که برای ایجاد امنیت و حفاظت ساخته شده به یکی از جزئیات شیک و جذاب در طراحی تبدیل شده است. امروزه افرادی که می خواهند دکوراسیون شیک تری داشته باشند بدون شک از اجرای نرده چوبی برای راه پله های و مکان های دیگر استفاده می کنند. بعضا برای راه پله ها با طرح دوبلکس، طراح نرده چوبی می تواند قدرت طراحی خود را به نحو بهتری به معرض نمایش بگدارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت  طرح های نرده های چوبی مراجعه نمایید.

 

 نرده چوبی باغچه

نرده چوبی باغچه علاوه بر ایچاد نظم و محافظت از باغچه، زیبایی خاصی به باغچه شما می بخشد. نرده چوبی باغچه در مدل های مختلف و سایز و ابعاد مختلف ساخته می شود. این نوع نرده هم م یتواند تنها جنبه زیبایی داشته باشد و هم می تواند جنبه محافظتی زیبایی داشته باشد. این مدل نرده در عنوان های مختلفینظیر حصار چوبی باغچه، نرده  چوبی حریم خصوصی (کاملا فضای حیاط یا باغچه را از بیرون جدا می کند)

 

نرده چوبی گوش سک

لبه های این مدل نرده کاملا شبیه گوش سگ است و یک منحنی رو به پایین دارد.

 

نرده مسطح یا صاف

همچنان که از نام آن پیداست این مدل کانلا ساده ودر عین حال شیک می باشد. در واقع لبه های این نرده  صاف و مسطح است.

 

نرده چوبی حصار مشبک

مشبک حصار که در بالای آن نصب شده است، یک عنصر تزئینی به آن اضافه کرده است. اگر علاوه بر حریم خصوصی، ایجاد فضای زیبا و مدرن برای شما اهمیت دارد، این حصارباغچه برای شما مناسب خواهد بود.

 

نرده حصار پرچینی

در واقع این مدل نرده به عنوان یکی پر مخاطب ترین انواع نرده های چوبی باغچه به شمار می رود که سبک حصار، حصار پرچینی است از نرده هایی با ارتفاع کم تشکیل شده است و بیشتر جنبه ی تزئینی دارند. اما حصارهای چوبی با ارتفاع بلندتر می تواند تا حد زیادی به عنوان محافظ نیز باشد.

 

نرده چوبی محدب

دلیل انتخاب نام  نرده چوبی محدب به دلیل انحنا و قوسی که در نقاط بالای نرده وجود دارد، می باشد.

 

رده چوبی سنتی

این مدل نرده چوبی، معمولا به نرده هایی اطلاق می شود که دارای زرح های سنتی و اسلیمی می باشد  و فضای کاری این نوع نرده جوبی، منتبت کاری های اصیل ایرانی است . از این نوع نرده چوبی نیز می توانید، جهت زیباسازی فضای داخلی خانه استفاده کنید.

2

مطالب مرتبط

 

نظرات

اولین کسی باشید که نظر ارسال میکند
مهمان
پنج شنبه, 01 مهر 1400

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://khane-ziba.com/