راه پله چوبی

راه پله معمولا به واسط بین طبقات اطلاق می شود. که این سازه با استفاده از مصالح مختلف مانند سنگ، چوب و شیشه ساخته می شوند. در این میان پله های چوبی بیشتر از سایر پله ها مورد توجه واقع شده است. تصور کنید، در منزلی زندگی می کنید که دارای پله دوبلکس و راه پله چوبی مارپیچ است، و در نهایت در بالکن از  نرده چوبی استفاده شده، تماشای دکوراسیونی به این زیبایی تا چه حد میتواند جذاب و هیجان انگیز باشد. اگر طراح دکوراسیون داخلی هستید یا قصد بازسازی راه پله قدیمی، منزل خود را دارید. راه پله چوبی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

 

انواع راه پله های چوبی 

پله های چوبی، در طرح ها و مدل های مختلفی ساخته می شوند. بطور کلی راه پله چوبی، به چند دسته تقسیم می شود که از مهم ترین آنها، می توان به پله های 90 درجه، راه پله چوبی مارپیچ، راه پله استریت، اشاره کرد.

 

تلفیق راه پله چوبی با نرده چوبی 

اگر انتخاب شما به عنوان طراح، راه پله چوبی است. برای تکمیل پروژه و زیبایی بیشتر راه پله چوبی، می توانید نرده چوبی با طرح یکسان را به عنوان مکمل و در کنار راه پله چوبی نصب کنید. نرده چوبی نسبت به دیگر نرده ها، علاوه بر زیبایی، هزینه کمتری دارد.

 

اجرای راه پله چوبی 

اگر به دنبال ایجاد تحول در فضای داخلی منزل خود هستید، استفاده از پله چوبی دوبلکس می تواند راهکار مناسبی باشد. عنصرچوب بدلیل انرژی مثبت و بالایی که دارد، می تواند تاثیر خوبی روی فضای داخلی خانه داشته باشد. استفاده از دیگر المان های چوبی و سنتی در کنار راه پله چوبی ، میتواند فضارا چندین برابر زیبا کند.
به عنوان قدم اول برای داشتن راه پله دوبلکس بسیار زیبا، در ابتدا به قسمت نمونه کارها رفته و مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس با کارشناسان خانه زیبا تماس بگیرید، با این کار در کوتاهترین زمان ممکن، می توانید بهترین مشاوره را دریافت کنید. توجه داشته باشید که چوبی که برای ساخت راه پله به کار می رود، دارای ویژگی های خاصی است به عنوان مثال: چوب باید خشک باشد و دارای رطوبت کمی باشد. بهترین چوب برای ساخت را پله چوبی، انتخاب چوب راش، کاج یا بلوط میباشد.

 

قیمت راه پله چوبی 

پله چوبی به دلیل محبوبیتی که دارد، همواره مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار میگیرد. قیمت پله چوبی دوبلکس، به نسبت پله هایی که از جنس شیشه و فلز هستند، بالاتر است. استفاده از عنصر چوب به دلیل بهره گیری از طبیعت، دارای انرژی زیادیست. هزینه ساخت راه پله چوبی چقدر است؟ در جواب این سوال باید گفت، که برآورد هزینه ساخت پله چوبی، رابطه مستقیم با تعداد پله، طرح، ابعاد، نوع تخصص سازنده و نصاب، دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساخت راه پله چوبی (اجرای راه پله چوبی) با کارشناسان تماس بگیرید.

ساخت نرده چوبی به دلیل تقاضای زیاد امروزه در کارخانجات و کارگاه های بزرگ انجام می شود. در گذشته افراد تمایل زیادی به استفاده از نرده های چوبی داخل دکوراسیون خانه نشان نمی دادند. اما امروزه با توجه به حفظ اصالت و زیبایی چوب، مشتریان زیادی در طرح ها و جنس های مختلف چوب خواستار ساخت نرده های چوبی هستند.